Menu Close

چگونه به ناودان خانه خود سفارش دهید

اگر می خواهید ایده های طراحی داخلی را پیدا کنید ، احتمالاً فنگ شویی را در نظر نگرفته اید. تمرکز شما ممکن است بیشتر به سمت سلیقه ، رنگ و ایده های هوشمندانه شما باشد. از این گذشته ، چه کسی می خواهد یک اژدهای چینی بزرگ در هر زمان که خانه است خیره شود؟

دریافت چرا! بهترین تبلیغاتی که به عنوان پیمانکار ساختمان کاملاً رایگان انجام خواهید داد! شما باید یک دلار بپردازید. بهتر می شود. نیازی به برقراری ارتباط با کسی نیست و یا احتیاج است با کسی تماس بگیرید تا اعدام شود. خودتان می توانید این کار را از طریق راحتی محل زندگی خود انجام دهید. فقط چند دقیقه طول می کشد!

اگر می توانید به هر چیزی علاقه داشته باشید ، چیزی آشکار دارید. همه ما اطلاعات بسیار بیشتری می خواهیم گزینه های جدید. در مورد سرگرمی خود چطور ، فرض کنید که در حال تبدیل شدن جواهرات است؟ چگونه اتاق را حتی اگر سالن شما باشد ، ساخته اید؟ شما مردم را برای ساخت جواهرات به اینترنت می آورید ، یا برای جواهرات شکسته هزینه می گیرید. چه تعداد از ما جواهرات شکسته در جعبه های  بازسازی ساختمان جواهرات خود را شل کرده ایم؟ ایده این است که هرچه می دانید ، هر تخصصی که دارید ، یک نفر مردم را گرد هم آورده و اطلاعات را به اشتراک می گذارد و برای آن پول مبادله می کند.

فقط چه مواردی را اضافه می کنید؟ اکثر پیمانکاران در زمینه ریختن سیمان و ایجاد پایه و اساس در استخر شما تخصص دارند. با این حال ، شما می توانید ساختمان های دیگر را به منظور محوطه سازی ، کاشی ها و عرشه های نزدیک منطقه اصلی بازسازی کنید. دانستن اینکه یک پیمانکار آماده انجام چه کاری است و اطمینان از اینکه این انتظارات شما را برآورده می کند ، به یک استخر مناسب نیاز است.

در آن زمان قلعه Macquarie نیز به نام سایت وجود دارد. این قلعه برای استقرار در Carry مانند یک قلعه ویران شد. کل پروژه شامل سه فاز بود که ساخت تریبون بالایی مرحله اول این پروژه بود. فاز دوم شامل ساخت پوسته های خارجی بود در حالی که فاز 3 شامل طراحی داخلی بود. هزینه مرحله اول حدود 5.5 میلیون دلار ، مرحله دوم مهمترین هزینه 17.5 میلیون دلار و هزینه مرحله آخر 82 میلیون دلار است. این پروژه در سال 1973 به پایان رسید و بودجه اصلی 10 سال و 14 برابر بیشتر از بودجه قبلی بودجه خود را افزایش داد.

بعد از اینکه اطلاعات کافی در مورد همه پیمانکاران را در لیست خود جمع آوری کردید ، اکنون دوره دریافت پیشنهادات از پیمانکاران شما است. حداقل سه پیمانکار را برای ارائه نرخ پیشنهادات پیشنهاد دهید. قیمت نهایی می تواند بیش از بودجه یا کمتر از بودجه باشد اما کمترین رقم آن کمک می کند تا رقم پارک توپی رقم بخورد.

با در نظر داشتن یک ذهن ، یک طراح داخلی نه تنها دیدگاه شما در مورد خانه شما را به اشتراک می گذارد ، بلکه می تواند آن را به گونه ای توسعه دهد که خانه ای داشته باشید که فقط از نظر زیبایی زیبا نباشد ، احساس امنیت و لوکس بودن کند و از تمام ظرفیت های بالقوه استفاده کند.